ÇALIŞMA GRUPLARI

 

1.         HARİTA VE RÖLEVE İŞLERİ ÇALIŞMA GRUBU

 Doç.Dr. Hüseyin İNCE                                  GRUP YÖNETİCİSİ

 Öğr.Gör. Serkan DÖNMEZ

 Öğr.Gör. Doğan SAVRAN

Harita Mühendisi Bülent ÖGET

 

2.         PROJE ÇALIŞMA GRUBU

Yrd.Doç.Dr. Candan ZÜLFİKAR                  GRUP YÖNETİCİSİ

I. MİMARİ PROJELER

Yrd.Doç.Dr. Damla ATİK

Öğr.Gör. Mimar Aycan ÖZENÇ

II. PEYZAJ PROJELERİ

Yrd.Doç.Dr. Gökçen BAYRAK YILMAZ

 Peyzaj Y. Mimarı Deniz Gözde ERTİN (Mimarlık ABD. Dr.Öğrencisi)

 Peyzaj Y. Mimarı Beste KARAKAYA (Peyzaj Mimarlığı ABD. Dr.Öğrencisi)

 

3.         BİTKİLENDİRME VE BİTKİLERİN ADLANDIRILMASI ÇALIŞMA GRUBU

Yrd.Doç.Dr. Necmettin GÜLER                   GRUP YÖNETİCİSİ

Doç.Dr. Mehmet AYBEKE

Doç. Dr. Gülden YILMAZ

Doç.Dr. Necmi AKSOY

Doç. Dr. Fatma GÜNEŞ KOÇYİĞİT        (T.Ü. Ecz. Fak. Farmosötik Botanik ABD)

Dr. Hüseyin ERSOY

 

4.         BİTKİ SERALARI ÇALIŞMA GRUBU

Doç.Dr. Çiler KARTAL                                GRUP YÖNETİCİSİ

Yrd. Doç. Dr. Sergun DAYAN

Öğr.Gör. Adnan ÇOLAK

 

5.         HERBARYUM ÇALIŞMA GRUBU

Doç.Dr. Mehmet AYBEKE                           GRUP YÖNETİCİSİ

           

5.         ALTYAPI ÇALIŞMA GRUBU

(Elektrik, yol, su ve yapım işleri ile ağaç ve çalı kesimi ve dere-gölet etrafı temizliği)

Yrd.Doç.Dr. Hayati ARDA                           GRUP YÖNETİCİSİ

Doç.Dr. Mehmet AYBEKE

Yrd.Doç.Dr. Candan ZÜLFİKAR

Yrd.Doç.Dr. Necmettin GÜLER

Dr. Hüseyin ERSOY

Harita Mühendisi Bülent ÖGET

Yapı İşleri Daire Başkanı Salih KARABACAK

Şube Müdürü Ayhan Dikici

Mimar Ali Osman KAYADELEN

Elektrik Mühendisi Murat ÖZBAŞARAN

İnşaat Mühendisi Rıza Engin TUNCER

İnşaat Teknikeri Mehmet Turgut YÜKSEL

Elektrik Teknikeri Türker ATA

İnşaat Teknisyeni Kemal BAYRAKÇI

 

6.         SU VE TOPRAK MİKROBİYOLOJİK ANALİZLER ÇALIŞMA GRUBU

Prof. Dr. Ece ŞEN                                                GRUP YÖNETİCİSİ    

           

7.         ÇEVRE ÇALIŞMA GRUBU

Prof.Dr. Halide AKBAŞ      GRUP YÖNETİCİSİ

Yrd.Doç.Dr. Gökçen BAYRAK YILMAZ       

Yrd.Doç.Dr. Cem TOKATLI

 

8.         BAKIM ÇALIŞMA GRUBU

 Ziraat Mühendisi Akın ERDOĞDU                        GRUP YÖNETİCİSİ

 

 

 

9.         ARBORETUM ALANININ, BİTKİLERİN FOTOĞRAFLANMASI MATBAA VE GENEL ARŞİVLEME ÇALIŞMA GRUBU

            Prof.Dr. Feruzan DANE                                GRUP YÖNETİCİSİ

            Yrd.Doç.Dr. Nuran EKİCİ

            Sinem Leventer (Uzman)

 

 

10.       WEB SİTESİ TASARIMI 

Doç.Dr. Mehmet AYBEKE               EDTU Herbaryumu    GRUP YÖNETİCİSİ

Doç. Dr. Gülden YILMAZ

Yrd. Doç. Dr. Sergun DAYAN  (Arboretum ve TUBAHEM Merkez) GRUP YÖNETİCİSİ

Bu içerik 01.12.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 1015 kez okundu.